Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal muhtarlarla bir araya geldi.

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal muhtarlarla bir araya geldi.

 AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal muhtarlarla bir araya geldi.

 AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal muhtarlarla bir araya geldi.

16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi Rize genelinde çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize’de muhtarlarla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığı’nca Rize Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıya AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve Muhtarlar katıldı.

Rize Merkez ilçe, köy ve belde mahalle muhtarlarıyla Rize Öğretmenevi’nde kahvaltılı toplantıda bir araya gelen AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, 16 Nisan’da yapılacak referandumun ülkenin geleceği için çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

KARAL: “MİLLETİN DUYGU VE DÜŞÜNCELERİ ARTIK KANUNLARLA YOĞRULACAK”

Getirdikleri anaysa değişikliğinde çift başlı yönetim sistemini değiştirmek istediklerini belirten Karal, açıklamasında “Yeni sistemde kanunlara artık milletvekilleri kendileri hazırlayıp TBMM’ye sunacak. Bu ne demek oluyor, milletin duyguları ve düşünceleri doğrudan kanunların hamurunda yoğrulacağı bir yeni sistem getiriyoruz.  Şuanda eğer Türkiye’de siyasal anlamda bir istikrar varsa,  yönetimde bir problem yaşanmıyorsa bu sistemden değil kişiden kaynaklanıyor. Recep Tayyip Erdoğan’ın karizmatik ve dirayetli duruşundan kaynaklanıyor.” Dedi.

KARAL: “SİZİN İŞİNİZ GÜCÜNÜZ YOK MU? SİZE NE! BU BİZİM İŞ MESELEMİZ”

Dünya çapında projeler imza attıklarını ve bunun Batı’yı rahatsız ettiğini dile getiren Karal, “Haçlı zihniyeti kudurmuş durumda. Avrupa bütün işini gücünü bıraktı, ülkemizde yapılacak referanduma odaklandı. Ya sizin işiniz gücünüz yok mu? Bu referandumdan evet de hayır da çıksa bizim iç meselemiz, size ne. Ama bunlar hayır çıksın istiyorlar, yönetimde istikrarsızlık, kaos ortamı ve koalisyonlar devam etsin diyorlar. Bu zihniyete halkımızın 16 Nisan’da gereken cevabı vereceğine yürekten inanıyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Diğer Fotoğraflar İçin;

https://www.facebook.com/hasankaralrize/posts/1932771036965918