Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Çalışmalarına Ardeşen’de devam etti.

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Çalışmalarına Ardeşen’de devam etti.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Çalışmalarına Ardeşen’de devam etti.

 

16 Nisan Pazar günü yapılacak olan referandum öncesinde AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal çalışmalarına devam ediyor.

Rize’nin Ardeşen ilçesinde yoğun bir program gerçekleştiren AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal’a ziyaretleri ve çalışmalarında Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yerebakan, AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Savaş Tabak, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Sadık Bayraktar, AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Eralkan ve İbrahim Kutanoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Zekeriya Bozkan ve partililer eşlik etti.

Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği ve Ardeşen Köy Muhtarlar Derneği’ni ziyaretlerle programlarına başlayan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, burada muhtarların sorunlarını dinledi. Köy ve mahalle muhtarlarıyla 16 Nisan’da yapılacak referandum konusunda istişarelerde bulunan Karal’a muhtarlardan tam destek geldi. Ülkenin geleceği için ellerini taşın altına koyduklarını belirten Ardeşenli köy ve mahalle muhtarları 16 Nisan’da gereğinin yapılacağını, 17 Nisan sabahından itibaren daha güçlü ve istikrarlı bir ülke olacaklarına inandıklarını belirtti. Karal’ı dernek ziyaretlerinde Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Şükrü Ergün, Ardeşen Köy Muhtarları Derneği Başkanı Maksut Çırakoğlu ve muhtarlar karşıladı.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'i makamında ziyaret eden ve devam eden projeler hakkında bilgiler alan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal programına Ardeşen Halk Eğitim Merkezi'nde devam etti. Konferans salonunda usta öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşlarla bir araya gelen Karal’ı Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Yazar ve Ardeşen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ertan Berberoğlu karşıladı. 16 Nisan referandumuna geleceklerini oylayacaklarını ve bu bilinçle 16 Nisan sabahına uyanmalarını gerektiğini ifade etti. 16 Nisan’da sandık başına gitmenin önemine vurgu yapan Karal:  “Mutlaka sandık başına gidin. Ülkenin geleceğinde her bireyin düşüncesi ve kararı çok önemlidir. Elbette ki kararınızda geçmiş Türkiye’yi gözünüz önüne getirin ve ona göre karar verin. Bu ülke koalisyonlardan neler çekti, istikrarsızlığın Türkiye’nin ayağına prangalar oluşturduğunu hatırlayın. Bu ülkede 25 günlük hükümetler kuruldu. Cumhurbaşkanı ile Başbakanlar arasında oluşan itilafların ülkeye neler kaybettirdiğini iyi irdeleyin. Bu ülkede birbirlerine anayasa kitapçığı fırlatan Cumhurbaşkanı ve Başbakan’ın ekonomiyi alt üst ettiğini hafızanızdan hiç çıkarmayın. Tüm bu olumsuzluklar karşısında durmak ve bir daha bunları yaşamamak adına istikrarlı ve güçlü yarınlarla dolu bir Türkiye için 16 Nisan’da sandık başında EVET’e mührünüzü basın.” Dedi.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ziyaretlerine daha sonra Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası, Ardeşen Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Çaykur Ardeşen Işıklı Çay Fabrikası'nda devam etti.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Ardeşen programının sonunda AK Parti Ardeşen İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. Buradaki toplantıya AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Sadık Bayraktar, Ardeşen İlçe Başkanı Hakan Gültekin, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yerebakan, İl Genel Meclis Üyesi Zekeriya Bozkan, AK Parti Ardeşen Kadın Kolları Başkanı Saniye Er, AK Parti Ardeşen Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Kumbasar, Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Üyeleri katıldı.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal toplantı öncesinde Kadın Kolları Başkanı Saniye Er'in yeni yaş günü dolayısıyla kadın kolları üyelerince hazırlanan doğum günü sürprizine ortak oldu ve Saniye Er'in yeni yaşını kutladı.

Diğer Fotoğraflar İçin;

https://www.facebook.com/hasankaralrize/posts/1937905239785831