Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Veliköy’de düzenlenen iftar programına katıldı.

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Veliköy’de düzenlenen iftar programına katıldı.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Veliköy’de düzenlenen iftar programına katıldı.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Veliköy’de düzenlenen iftar programına katıldı.

Yoğun geçen meclis çalışmalarına rağmen fırsat bulduğu ilk anda memleketi Rize’ye gelen Hasan Karal, gönül sofralarına konuk oluyor.

Rize Veliköy’de düzenlenen iftar programına katılan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, hemşerileriyle hasret giderdi. Köy halkıyla iftarda buluşan Karal, köyün sorunları hakkında da muhtardan bilgiler aldı.

İftar sonrası konuşan Karal, “Ramazan ayının sonlarına yaklaşıyoruz. Maneviyatı yüksek, insana huzur ve kendini günahlardan arınma fırsatı veren Ramazan ayının sonlarına gelmemizin elbette ki hüznünü yaşıyoruz; ama bayrama ulaşmanın da bir yandan mutluluğunu yaşıyoruz. Mecliste yoğun bir mesai ile çalışmalarımız devam ediyor. Buna rağmen Veliköy’e sözüm vardı. Veliköy halkının hem gönül sofralarına konuk olmak hem de hasbihal etmek için geldim. Bu iftar organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen başta muhtarımıza ve siz değerli köy halkına şükranlarımız sunuyorum.” Dedi.

Rize’yi her yönüyle kendisine dert edindiğini söyleyen Karal “Biz Rize ile yatıp Rize ile kalkıyoruz. Rize’mizin kalkınması, sorunlarına çözüm bulunması, yatırımların ve projelerin Rize’ye kazandırılması adına var gücümüzle çalışıyoruz. Yorulduğumuz zamanlar olmuyor mu? Elbette ki oluyor; ama biz bunu hissetmiyoruz. Siz değerli hemşerilerimizin dua ve destekleri bizleri ayakta tutuyor.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal konuşmasının sonunda, “Yaklaşan Kadir Gecesi dolayısıyla başta tüm İslam Alemi olmak üzere ülkemizin ve Rize’mizin Kadir Gecesi’ni kutluyorum. Önümüzdeki Pazar Ramazan Bayramı. Güzellikler ve huzurla dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum” dedi.

Diğer Fotoğraflar İçin;
https://www.facebook.com/hasankaralrize/posts/1972087513034270