Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

Ardeşen GSK Yönetimi İle Biraraya Geldik

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » Ardeşen GSK Yönetimi İle Biraraya Geldik

Ardeşen GSK Yönetimi İle Biraraya Geldik

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı’ndan Ankara’da önemli ziyaretler.

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Başkan Yardımcısı Ayşe Er ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal’ı TBMM’de ziyaret ettiler.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Ardeşen GSK başkanı ve yönetimine kendisine yaptıkları bu ziyaretten dolayı teşekkür etti. Karal, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada “Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Rauf Oğuz bey ve değerli yönetim kurulu üyeleri ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadım. Zahmet edip buralara kadar geldiler. Kulüp başkanı Rauf Oğuz’un şahsında yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Ardeşen GSK bayan hentbol takımımız yıllardır Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde başarıyla mücadele etmektedir. Müzesinde Türkiye Kupası ve Süper Kupa bulunan takımımız sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da önemli başarılara imza atmaktadır. Bu yıl ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde Avrupa’da temsil eden Ardeşen GSK, Avrupa Bayanlar Challenge Cup’ta çeyrek finale yükseldi. Çeyrek finale yükselme maçının ilkinde destek vermek için Portekiz’e gitmiştim. Oradan aldığımız avantajlı skoru evimizde oynadığımız maçta da tekrarlayarak çeyrek finale yükseldik. Şimdi hedef yarı final. Bu kapsamda 3 Mart Cumartesi günü Ardeşen’de oynanacak olan Avrupa Bayanlar Hentbol Challenge Cup yarı finale yükselme ilk maçında temsilcimiz Ardeşen GSK, İsveç temsilcisi Krıstıanstad takımıyla karşılaşacak. Bu maçta takımımıza yürekten başarılar diliyorum.” Dedi.

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Sultan Rauf Oğuz ise yaptığı açıklamada “Ardeşen GSK yönetimi olarak yaptığımız ziyarette bizleri ağırlayan AK Parti Rize Milletvekilimiz Sayın Hasan Karal’a çok teşekkür ediyoruz. Sevdası olan Rize için büyük hizmetleri olan vekilimizin spora olan desteğinin de farkındayız. Kulübümüzün içerdeki ve dışardaki maçlarına yoğun temposundan zaman ayırarak katılıyor. Kendisine şükranlarımızı sunuyorum. Ardeşen’e ve kulübümüze olan desteğini hiçbir zaman unutmayacağız. Adım adım ilerlediğimiz Avrupa Kupası’nda ilk olarak hedefimiz yarı final. Bu kapsamda Avrupa Kupası’nı kazanmak istiyoruz. Bu kupayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Rize Milletvekilimiz Sayın Hasan Karal’a armağan etmek istiyoruz. Ardeşen’imizi, Rize’mizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimiz bu kulvarda tüm vatandaşlarımızın maçlara gelerek desteklerini esirgememelerini istiyoruz.” Şeklinde konuştu.