Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

Hasan Karal Çalışmalarına Pazar İlçesinde Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » Hasan Karal Çalışmalarına Pazar İlçesinde Devam Ediyor

Hasan Karal Çalışmalarına Pazar İlçesinde Devam Ediyor

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Pazar ilçesinde dopdolu bir program gerçekleştirdi. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum çalışmaları kapsamında Pazar ilçesine giden Hasan Karal dopdolu bir program yaptı.
GÜNDOĞDU SU SPORLARI KULÜBÜ'NDEN HASAN KARAL'A PLAKET
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, güne Gündoğdu Kano Takımını kabul ederek başladı. Kano sporunda gösterdikleri başarı ve kazandıkları kupalarla adından söz ettiren Gündoğdu Su Sporları Kulübü sporcularıyla bir araya gelen Karal, sporcuları tek tek tebrik etti. Karal'a Gündoğdu Su Sporları Kulübü Sosyal Tesisleri'ne verdikleri katkılardan dolayı Kulüp Başkanı Bilgin Kopuz tarafından plaket takdim edildi.

PAZAR ESNAFI KARARINI VERDİ
Pazar'daki programlarına esnaf ziyaretleriyle devam eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, 16 Nisan referandumunda Rize'nin en fazla oy alan il olması gerektiğini vatandaşlara anlatırken, halktan Karal'a "Biz Reis'imizin her zaman yanındayız. O ne derse odur bizim için. O Nerdeyse bizde ordayız. Onun yolu bizim yolumuz. Pazar'ımız başta olmak üzere Rize'mizden Cumhurbaşkanı'mızı mahçup etmeyecek oy oranının çıkacağına emin olun" cevabı geldi.

KÖY VE MAHALLELERDEN DESTEK TAM
Esnaf ziyaretlerini tamamlayan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Sulak ve Derebaşı Köyleri ile Cumhuriyet Mahallesi'ne gitti. Burada vatandaşlarla biraraya gelen Karal, 16 Nisan referandumunda Rize'den güçlü şekilde EVET oylarının çıkması gerektiğini vurguladı. 16 Nisan'da verilecek her EVET oyunun, Batı ülkeleri başta olmak üzere tüm dış güçlere cevap niteliği taşıyacağını kaydederek, kalkınması ve gelişmesini istikrarlı bir şekilde sürdüren Türkiye'nin gücünün 16 Nisan'dan sonra bir kez daha anlaşılacağını ifade etti.

KARAL: "TÜKETİMİN ÇOK OLDUĞU BU DÖNEMDE ÜRETİM YAPMAK ÇOK ÖNEMLİ"
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal daha sonra farklı alanlarda girişimcilik örneği gösteren üreticilerin Pazar'daki tesislerine giderek incelemelerde bulundu. Salih Akbal adlı vatandaşın 6 dönüm arazi üzerine kurduğu Bıldırcın Üretim Çiftliği ile Sadık Hür ve ortaklarının hizmete soktuğu Organik Gübre Fabrikası'nda incelemelerde bulundu. Karal, tüketimin çok olduğu bu dönemde böyle ilginç ve bir o kadar da getirisi olduğu anlaşılan tesislerin hizmete sokulmasının kendisini memnun ettiğini belirtti.

KARAL: "HER BİRİMİZ BİRER ENGELLİ ADAYIYIZ"
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Pazar'daki ziyaretlerini Özel Doğu Karadeniz Engelli Rehabilitasyon Merkezi'ne giderek yaptı. Burada Hasan Karal’ı sorumlu müdürler Yudum Fatma Türkyılmaz, Nilüfer Varlı, Psikolog Ebubekir Kurtaran karşıladı. 80 personelin 94'ü erkek 69'u bayan olmak üzere toplamda 163 engelliye hizmet verdiği rehabilitasyon merkezinde zihinsel, ruhsal ve bedensel engellilerinin başta sağlıkları olmak üzere sosyal hayata kazandırılmaları açısından önemli bir görev icra eden yönetim kadrosunu tebrik ederek teşekkür eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, her bireyin bir engelli adayı olduğunu ve bu bilinçle hareket edilmesi gerektiğini ifade etti.

Diğer Fotoğraflar İçin;

https://www.facebook.com/hasankaralrize/posts/1936339693275719