Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

Hasan Karal Fındıklı İlçesinde bir dizi incelemelerde bulundu.

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » Hasan Karal Fındıklı İlçesinde bir dizi incelemelerde bulundu.

Hasan Karal Fındıklı İlçesinde bir dizi incelemelerde bulundu.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Fındıklı ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Partililerle Tuncer Ergüven Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelen Karal, beraberinde Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, AK Parti Fındıklı İlçe Başkanı Ali Osman Toraman, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara Fındıklı Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Kartal, Fındıklı ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

Programlarına okul ziyaretleriyle başlayan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Fındıklı Şehit Cavit Köroğlu Anadolu Lisesi ve İbni Sina Sağlık Meslek Lisesi’ne gitti. Burada öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Rize Milletvekili Hasan Karal, okulların başarıları ve sorunları hakkında idarecilerden bilgiler aldı. Öğrencilere kalem hediye eden Karal, “Geleceğimiz sizlersiniz, sizlere çok güveniyoruz” söyleminde bulundu.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal okul ziyaretlerinin ardından Halk Eğitim Merkezi’ne gitti. Burada Fındıklı HEM Müdürü Mustafa Sandıkçı ve usta öğreticiler tarafından karşılanan Karal, verdiği konferansta 16 Nisan’da yapılacak referandum süreci hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Bu süreçte ana muhalefet partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Tek Adam” eleştirisine bir anlam veremediğini ifade eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal “Biz istikrarı ve ülkenin geleceğini konuşurken bazıları tek adamda tek adam diye tutturdu. Kim diyor bunu? Ana muhalefet lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu. Tek adam neyi sever? Koltuğu. Tek adam ne zaman tek adam olur? Demokratik ortamda yapılan seçimleri kazanamadığında ve halkın desteği almamasına rağmen sürekli partinin başında bulunduğunda. Bunlar Kemal Kılıçdaroğlu’nda mevcut. 7 seçim kaybetti; ama hala partinin başında. Koltuğu çok sevdi herhalde. 7 seçim kaybeden Kılıçdaroğlu, 16 Nisan’da 8. Seçimini kaybedecek. Peki, istifa eder mi? Çok sevdiği koltuğu bırakır mı? Bunu zaman gösterecek. Cumhurbaşkanımız ne diyor peki? Seçim kaybedersem istifa ederim diyor. Yani koltuk meraklısı değil millet sevdalısı o. Millet ne derse millet ne karar verirse boynu kıldan ince. Eee bu durumda Tek Adam kim oluyor?” şeklinde konuştu.

AK Parti Rize Milletvekilli Hasan Karal Fındıklı Halk Eğitim Merkezi ziyaretinde sonra Fındıklı Masterlar Futbol Kulübü’nü kabul etti. Kulüp başkanı Ali Osman Çınar Milletvekili Karal’a 53 sırt numaralı formayı hediye etti. Çınar, ayrıca Nisan aynı sonunda düzenlenecek turnuvaya davet etti.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Fındıklı programını Aksu Mahallesi’nde düzenlenen mahalle toplantısıyla sonlandırdı. Karal’a, Fındıklı programlarında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Fındıklı İlçe Başkanı Ali Süleyman Toraman, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, Ankara Fındıklı Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Kartal, AK Parti Fındıklı ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları üyeleri eşlik etti.

Diğer Fotoğraflar İçin;

https://www.facebook.com/hasankaralrize/posts/1938891499687205