Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

Hasan Karal Pazar’daki Yatırımları İnceledi

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » Hasan Karal Pazar’daki Yatırımları İnceledi

Hasan Karal Pazar’daki Yatırımları İnceledi

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Pazar'da devam eden yatırımları inceledi.

16 Nisan referandumu öncesinde Rize'de çalışmalarına devam eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Pazar ilçesinde devam eden Taşlıdere Çay Fabrikası ve Modern Sanayi Sitesi çalışmalarını yerinde inceledi.

Karal'a ziyaretlerinde Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Savaş Tabak, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Türüt, AK Parti Pazar İlçe Başkanı Nurettin İnce, il genel meclis üyeleri Leyla Veyisoğlu, Rasim Çorbacı eşlik etti.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, ilk olarak Çaykur'un en büyük çay işleme kapasiteli fabrika olma özelliğini taşıyacak olan Pazar Taşlıdere Çay Fabrikası'na gitti. Burada yetkililerden bilgiler alan Rize Milletvekili Hasan Karal "Çaykur'umuzun bünyesine bir fabrika daha ekliyoruz. Günlük 550 ton kapasitesine sahip olacak olan Pazar Taşlıdere Çay Farbikası'nın inşaatına 2015'nin sonunda başlamıştık. Önümüzdeki Mayıs ayı içerisinde bir aksilik yaşanmaz ise deneme çay alımları gerçekleşecek. 20 dönüm arazi üzerine kurulan bu fabrikada 200 çalışan olacak." dedi.

Diğer Fotoğraflar İçin;

https://www.facebook.com/hasankaralrize/posts/1936201573289531