Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

İsmimin Önünde Hangi Sıfat Yazarsa Yazsın...

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » İsmimin Önünde Hangi Sıfat Yazarsa Yazsın...

İsmimin Önünde Hangi Sıfat Yazarsa Yazsın...

AK Parti Rize Milletvekilimiz Hasan Karal’ın, Rize’de düzenlenen aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşma büyük alkış topladı.

Milletvekilimiz Karal’ın “Milletvekili olsam da olmasam da, ismimin önünde hangi sıfat yazarsa yazsın veya yazmasın sizlerle beraber olmaya devam edeceğim.” sözü takdir topladı.

AK Parti Rize Milletvekilleri aday tanıtım toplantısı İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde yapıldı.

AK Parti Rize Milletvekilimiz Hasan Karal, burada yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi.

 “YENİ SİSTEM İLE TÜRKİYE FARKLI NOKTALARA TAŞINACAK”

Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin ülkemizi çok farklı noktalara taşıyacağına inandığını belirten Milletvekilimiz Karal “Bizler, Türkiye’de parlamenter sisteme son vermede yer alan 26. dönem milletvekilleri olarak Türkiye’nin siyasi tarihine geçtik. Bu şeref bize yeter. Artık yeni bir dönemin başlangıcını idrak ediyoruz. Türkiye Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçiş yapıyor. İnşallah önümüzdeki dönemde tanışacağımız bu yeni sistemle beraber inanıyorum ki ülkemiz çok daha farklı bir noktaya sizlerin bizlerin katkısıyla taşınacaktır.” Dedi.

 “LİDERİMİZİN ÇİZDİĞİ YOL MÜBAREK YOLDUR”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yoldan asla sapmayacaklarını kararlılıkla ifade eden AK Parti Rize Milletvekilimiz Hasan Karal “ALLAH’ın izniyle liderimizin çizdiği yolda sapmadan ve sağa sola bakmadan devam edeceğiz. Liderimiz bizim için hangi yolu takdir etmişse o yol bizim için mübarek yoldur, o yol bizim için dosdoğru yoldur. Bizler 2001 yılında yola çıkarken liderimizden aldığımız bu ilhamla inşallah siyaset hayatımıza devam ediyoruz, edeceğiz. 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Rize’den partimizin aday gösterdiği değerli isimlere başarılar diliyorum. Cumhurbaşkanımızın memleketinde ona yakışır bir şekilde en güzel neticeyi almayı Cenab-ı Allah bize nasip eder inşallah.” Şeklinde konuştu.

“İSMİMİN ÖNÜNDE HANGİ SIFAT YAZARSA YAZSIN…”

24 Haziran seçimlerinin Rize ve ülke için hayırlı olmasını dileyen Milletvekilimiz Karal “Ben 2001 yılından beri hep sizinle beraber oldum. Bundan sonra milletvekili olsam da olmasam da sizinle beraber olmaya devam edeceğim. İsmimizin önünde hangi sıfat yazarsa yazsın veya yazmasın yine telefonum 24 saat açık olacaktır. İmkânım ölçüsünde gücüm yettiği oranda yine siz değerli hemşerilerime yardımcı olmaya devam edeceğim. 24 Haziran seçimlerinin özelde Rize’mize genelde ülkemize hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.