Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

Karal Hemşin’de Proje ve Yatırımları İnceledi.

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » Karal Hemşin’de Proje ve Yatırımları İnceledi.

Karal Hemşin’de Proje ve Yatırımları İnceledi.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Hemşin’e giderek hem devam eden projeleri yerinde inceledi hem de ilçe halkı ve esnafıyla hasret giderdi.

 

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal yoğun geçen meclis çalışmalarından kalan zamanını memleketi Rize’ye gelerek değerlendiriyor.

Bu kapsamda Rize’nin Hemşin ilçesine giden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal’ı Hemşin Kaymakamı Coşkun Öztürk ve Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar karşıladı.

Karal, ilk olarak Hemşin Belediyesi’ne gitti. Burada Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar’dan ilçede yapılan yatırımlar ve devam eden projeler hakkında bilgiler alan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal “Hemşin’i bir turizm merkezi haline dönüştürmek istiyoruz. Trabzon’un Uzungöl’ü, Rize’nin de Ayder Yaylası var. Rize’mize Ayder Yaylası gibi bir turizm merkezi kazandırmak istiyoruz. Hemşin ilçesi buna son derece müsait. Organik yaşam alanlarıyla dolu ilçede muhteşem doğanın bize kazandırdıklarını iyi değerlendirerek ilçeye turist akınını ve sonrasında turizm yatırımlarını kazandırmanın peşindeyiz. İnşallah bu çabalarımızın karşılığını aldıktan sonra Hemşin’i bir turizm merkezi olarak göreceğiz.” Açıklamasında bulundu.

Karal, belediyedeki ziyaretinin ardından Hemşin Hükümet Konağı inşaatı çalışmalarını yerinde inceleyerek Kaymakam Coşkun Öztürk’ten bilgiler aldı. Karal, esnaf ziyaretlerinin ardından ilçeden ayrıldı.

 

Diğer Fotoğraflar için;

https://www.facebook.com/hasankaralrize/posts/1963785290531159