Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

Milletvekilimiz, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini İnceledi

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » Milletvekilimiz, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini İnceledi

Milletvekilimiz, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini İnceledi

Yaklaşık bir ay önce hizmete giren Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezindeki birimleri gezerek bilgiler alan Hasan Karal’a incelemeler sırasında il yönetim kurulu üyeleri, Rize Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Tepe,  Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Gökhan  Demiral, Ağzı  ve Diş  Sağlığı Merkezi  Başhekimi  Uğur Yıldırım eşlik etti. 

 

Hastanedeki birimleri tek  tek  gezen Hasan Karal, birimler ve işleyişleri hakkında yetkililerden  bilgiler aldı. Ağız ve Diş sağlığı merkezinin son derece modern ve en son teknolojiyle donatıldığını belirten Hasan Karal, “Rizeli hemşerilerimiz ağız ve diş sağlıklarıyla ilgili sorunlarında tedavilerini artık son teknolojiyle donatılmış bu hastanemizde görecekler. Hastanemiz son derece modern ve içindeki cihazlar bakımından son teknolojiyle donatılmıştır. Ağız ve diş sağlığının yanı sıra içindeki diğer birimlerle de hemşerilerimize hizmet vermektedir.” dedi.

Hasan Karal, binanın zemin artı 5 kat üzerine kurulu olduğunu ifade ederek içinde;  Ağız ve diş sağlığı merkezi ile cerrahi ünitesi, toplum sağlığı merkezi, 9 hekimlik aile sağlığı merkezi, halk sağlığı laboratuarı, ana- çocuk sağlığı merkezi, verem savaş dispanseri, evde sağlık birimi, halk sağlığı müdürlüğü ve genel sekreterlik birimlerinin olduğunu söyledi.