Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

Milletvekilimiz Hasan Karal’dan Yavaşi ve Çakmakçı’ya Tebrik Ziyareti

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » Milletvekilimiz Hasan Karal’dan Yavaşi ve Çakmakçı’ya Tebrik Ziyareti

Milletvekilimiz Hasan Karal’dan Yavaşi ve Çakmakçı’ya Tebrik Ziyareti

 

Milletvekilimiz Hasan Karal’dan

Yavaşi ve Çakmakçı’ya Tebrik Ziyareti

AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal Kredi Yurtlar Kurumu Rize İl Müdürlüğüne atanan Necmettin Yavaşi ve Rize Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanı seçilen Ali Fuat Çakmakçı’yı ziyaret ederek tebrik etti.

Milletvekili Karal, ilk olarak Kredi yurtlar müdürlüğüne atanan Necmettin Yavaşi’yi ziyaret etti. Karal’a AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Savaş Tabak, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül de eşlik etti.

 

Karal ,Necmettin Yavaşi’nin uzun yıllar öğretmenler evinde başarılı çalışmalar yaparak görevini layıkıyla yerine getirdiğini ifade etti. Yeni görevinde de aynı azim ve özveriyle çalışacağına inandığını belirterek kendisine başarılar diledi.

 

Kredi Yurtlar Kurumu Rize İl Müdürü Yavaşi de Karal ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

Karal, daha sonra RSMMM Odasını ziyaret ederek yeni Başkan Ali Fuat Çakmak’çı ve yönetimiyle bir araya geldi. Burada Karal’a İl başkan vekili İshak Alim ve İl başkan yardımcısı Murat Artan eşlik etti. Karal Çakmakçı ve yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

RSMMM odası başkanı Ali Fuat Çakmakçı da Karal ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.