Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

Milletvekilimiz Şehit Aileleri İçin Düzenlenen Kermese Katıldı.

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » Milletvekilimiz Şehit Aileleri İçin Düzenlenen Kermese Katıldı.

Milletvekilimiz Şehit Aileleri İçin  Düzenlenen Kermese Katıldı.

Rize BelediyesiKent Konseyi Kadın Meclisi'nin katkılarıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında hazırlanan Şehit Ailelerine yardım kermesinde kadınların hazırladıkları el emeği yöresel yemekler ve giysiler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Rize Milletvekili Hasan Karal ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KasapKent Konseyi Başkanı Sadullah Köse nin açılışını yaptığı kermese, İl Genel Meclis BaşkanıMehmet Kazancı , Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DurmuşAK Parti Kadın Kolları Başkanı Sema Yağcıtekin Kent konseyi ve kadın meclisi katıldı. Kermese vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi.
Rize Milletvekili Hasan Karal ve Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Kent Konseyinde kadınların düzenlemiş olduğu kermesin hayırlara vesile olmasını diledi. Kermesin el emeği yöresel yemeklerinden tadan Milletvekili Karal ve Başkan Kasap, hepsi çok lezzetli sizlerle gurur duyuyoruz. Hepinizin emeğine sağlık. Şehit Ailelerine yardım için düzenlenen bu sosyal etkinliğin vatandaşlarımz tarafından ilgi ile karşılanması da bizim için çok önemli destek ve katkı veren vatandaşlarımızada ayrı ayrı teşekkür ediyoruz dedi