Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

Önemli Bir Hizmeti Daha Rize’mize Kazandırdık

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » Önemli Bir Hizmeti Daha Rize’mize Kazandırdık

Önemli Bir Hizmeti Daha Rize’mize Kazandırdık

KARAL: "ÖNEMLİ BİR HİZMETİ DAHA RİZE'MİZE KAZANDIRDIK"

 

Bir buçuk yıl önce temeli atılan Rize Adli Tıp Merkezi inşaatı çalışmalarında sona gelindi. AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Rize Güneysu yolu üzerinde inşaatına başlanan Adli Tıp Merkezi inşaatında sona gelindi. Yakın zamanda tamamlanacak olan Adli Tıp Merkezi çalışmalarını AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal yerinde inceledi.

Karal'a incelemeleri esnasında Rize Bld. Bşk. Yrd. Mustafa Arıcı, Rize Bld. Meclis Üyesi Sultan Yılmaz, AK Parti Rize İl Başkan Yardımcıları Savaş Tabak ve  Mehmet Şehitoğlu eşlik etti.

Adli Tıp Merkezi'nin Rize'de önemli bir eksikliği gidereceğini belirten Karal "İlimizde hemen hemen her hafta adli vakalarla karşı karşıya kalıyoruz. Bunun için Trabzon'a gidiliyordu. Konuyla ilgili bizlere gerek savcının, gerekse de doktorun gelmemesinden dolayı bizlere ulaşanlar oluyordu. Şimdi bu sorunu çözmek için ilimize bu hizmeti kazandırıyoruz. Önümüzdeki ay hizmete girmesini hedeflediğimiz  Rize Adli Tıp Merkezi'ni  bölgemize kazandırdık ve Rize’mize verdiğimiz tüm sözleri tutmanın mutluluğu içerisindeyiz" dedi.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal incelemeleri sonrasında 16 Nisan'da yapılacak referandum kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürdü.