Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

Rize’deki Karayolu ve DSİ Yatırımları Masaya Yatırıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » Rize’deki Karayolu ve DSİ Yatırımları Masaya Yatırıldı

Rize’deki Karayolu ve DSİ Yatırımları Masaya Yatırıldı

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Karayolları 10. Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ve DSİ 22. Bölge Müdürü Oğuz Kasap’la bir araya gelerek Rize’deki yatırımları değerlendirdi.

Milletvekili Karal, Trabzon’da Karayolları Bölge müdürü Selahattin Bayramçavuş ve DSİ bölge Müdürü Oğuz Kasapla bir araya geldi. Uzun süren  toplantıda Rize’deki karayolu ve DSİ yatırımları değerlendirildi.

Milletvekili Karal Rize’de devam eden karayolu ve DSİ yatırımlarıyla ilgili bölge müdürlerinden bilgiler aldı. Karal, AK Parti iktidarıyla birlikte her alanda olduğu gibi  karayolu ve DSİ  alanında da Rize’de önemli projeleri hayata geçirdiklerini ifade etti. Karayolu yatırımlarında başta Rize’nin 136 yıllık hayali olan Ovit tünelinde ışığın göründüğünü, Güney çevre yolu, Salarha tüneli  gibi projeleri hayata geçirdiklerini ifade etti. Bunun yanında DSİ yatırımları kapsamında Rize’nin derelerini  kalesi  gibi ördüklerini,  Rize’nin batı yakasının  su sorunun çözecek olan Varda Suyu gibi önemli bir projeyi hayata geçirdiklerini  belirtti.  Toplantıda Karayolları  ve DSİ alanında Rize’deki projelerde gelinen son nokta ve bugüne kadar yapılan çalışmalar masaya yatırıldı.

Milletvekili Karal Projelerin takibi noktasında Ankara’da çalışmalar yaparken zaman zaman bu projeleri ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulunuyor. Ayrıca bölge müdürü ve ekibinden de teknik konular hakkında bilgiler alarak gelinen son noktayı değerlendiriyor.