Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

ÜLKEMİZDE ARTIK KOALİSYONUN K’Sİ ANILMAYACAK

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » ÜLKEMİZDE ARTIK KOALİSYONUN K’Sİ ANILMAYACAK

ÜLKEMİZDE ARTIK KOALİSYONUN K’Sİ ANILMAYACAK

KARAL: “ÜLKEMİZDE ARTIK KOALİSYONUN K’Sİ ANILMAYACAK”

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal referandum öncesi memleketi Rize’de çalışmalarını sürdürüyor.

Esnaf ziyaretlerinde halkın ve esnafların sorunları dinleyen Karal; mahalle, köy ve beldelere giderek vatandaşlarla iç içe oluyor.

16 Nisan’da yapılacak referanduma günler kala Rize’de milletvekilleri çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, yoğun geçen programlarında, halkla buluşarak anayasa değişikliği hakkında bilgiler vererek destek istiyor.

Rize Orta Camii’nde bir cenazeye katılan Karal, Rize Merkezde esnaf ziyaretlerini programında Kuyumcular Sokağı’ndaki esnaflarla bir araya geldi. 16 Nisan’da yapılacak referandumda Evet yönünde destek isteyen Karal, programına Zincirliköprü Köyü’nde devam etti.

Gençlik Kolları tarafından düzenlenen toplantıda köy halkıyla buluşan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, 18-25 yaş arası 7,5 milyon gencin seçilme yönünde önündeki engelleri kaldırdıklarını belirterek “Geleceğimiz olan gençlerimizin TBMM’de seçilme hakkının önünü açıyoruz. Biliyoruz ki, geleceğimiz olan siz gençler TBMM’de olmanız durumunda başta kendi sorunlarınızı ve devamında ülkeniz için düşüncelerinizi aktarıp hizmetlerinizi en iyi şekilde yapacaksınız. Bu ülke koalisyonlardan çok çekti. Darbelerden çok çekti. Geçmişte bize bunları yaşatanlara gelecekte izin vermemek için sistemi değiştiriyoruz. Bu sistemle yönetimde istikrar geliyor. Artık koalisyonun K’si bu ülkede anılmayacak.” İfadelerini kullandı.

 

 

Diğer fotoğraflar için;

https://www.facebook.com/hasankaralrize/posts/1933932120183143