Hasan KARAL
Hasan KARAL
AK PARTİ 24. 25. 26. DÖNEM RİZE MİLLETVEKİLİ
TWİTTER HESABIMIZ

RİZE MİLLİ PARKLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Ana Sayfa » GÜNCEL PROJELER » RİZE MİLLİ PARKLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

RİZE MİLLİ PARKLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Karadeniz yaylalarını birleştiren yeşil yol projesi

Hasan Karal “Rize de Milli parklar Bölge Müdürlüğü kurduk. Artvin, Trabzon, Bayburt ve Gümüşhane buraya bağlandı. Bunun yanında Bal ormanları projesi devam ediyor” dedi.

 

Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize'ye yeni bir bölge müdürlüğü kazandırıldığının müjdesini verdi.
Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, daha önce Trabzon Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Rize Ziraat Bankası'nın Rize Bölge Müdürlüğüne kazandırıldığını açıkladı. Buna göre Trabzon Sürmene'den Artvin'e kadar çalışma sahasını eline alacak olan Ziraat Bankası Rize Bölge Müdürlüğü kurulumunun ardından çalışmalara başladı.

Daha önce Trabzon Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Rize Ziraat Bankası yapılan çalışmaların ardından Rize Bölge Müdürlüğüne bağlandı.

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, "Daha önce Rize'mize kazandırdığımız Milli Parklar Bölge Müdürlüğünün ardından artık Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankasının da Rize Bölge Müdürlüğünü ilimize kazandırmış bulunmaktayız. Bölgenin evladı olarak ihtiyaçlarımızı biliyor ve doğru hedefler noktasında ilerliyoruz. Rizemiz her zaman ifade ettiğimiz gibi daha iyisini hak ediyor. İnanıyorum ki kazanılan bu yeni müdürlükler Rizemizin ekonomisine ve refahına etken olacaktır. Rizeli vatandaşlarımız için, Rizemiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.